Banner
HİZMETLERİMİZ
PVC Kapı - Pencere Sistemleri
PVC Kapı - Pencere Sistemleri PVC sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. PVC kapılar ise balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve WC kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler.
 
tümü »
 
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama Alüminyum gümüşümsü renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13 tür. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır.
 
tümü »
 
 
Amerikan Kapı
Amerikan Kapı Firmamız Amerikan kapı modellerinin imalatını, montajını ve gerekli olduğu taktirde sorunsuz bir şekilde tamirini yapmaktadır.
 
tümü »
 
İzolasyon - Mantolama
İzolasyon - Mantolama Mantolama, sadece ısı yalıtımını değil, ses yalıtımını da sağlamaktadır. Isı Yalıtım Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır.
 
tümü »
 
 
Dış Cephe Kaplama
Dış Cephe Kaplama Dış cephe kaplamaları konutlara zarar veren yağmur, rüzgar, kar, güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı zamanda estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak için de kullanılır.
 
tümü »
 
Laminant Parke
Laminant Parke Firmamız laminant parke uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Laminant parkeler günümüzde her alanda kullanılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Anahtar Teslim İnşaat
Anahtar Teslim İnşaat Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Güngör Yapı, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi...
 
tümü »
 
Kepenk Sistemleri
Kepenk Sistemleri Kepenk sistemleri iş yeri, kapı pencere ve gibi yerleri koruma altına almak için sac, levha, demir kanatlardan oluşmaktadır. Buna istinaden birçok çeşitleri bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Banyo Dolabı İmalatı
Banyo Dolabı İmalatı Firmamız banyo dolabı imalatı yapmaktadır. Yapılarınıza uygun kullanışlı ve modern banyo dolapları istiyorsanız firmamıza gelmeniz ve müşteri temsilcilerimiz ile konuşmanız yeterlidir.
 
tümü »
 
Mutfak Dolabı İmalatı
Mutfak Dolabı İmalatı Mutfaklar eskiden de olduğu gibi hanımların çokça vakit geçirdikleri bir mekan olmaktadır. Bu mekanın kullanışlı ve şık olmasına herkes dikkat eder ve özen gösterir.
 
tümü »
 
 
Duşakabin
Duşakabin Firmamız duşakabin üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğumuz duşakabinler istenilen farklı model ve fiyat seçenekleri ile müşterimize sunmaktayız.
 
tümü »
 
Ahşap Merdiven İmalatı
Ahşap Merdiven İmalatı Firmamız ahşap merdiven imalatı yapmaktadır. Yapmış olduğu merdivenlerin montajını da bünyesinde bulunan ustaları ile gerçekleştirmektedir.
 
tümü »
 
 
Veranda Uygulamaları
Veranda Uygulamaları Her insan yeşili, doğayı ve yem yeşil bir bahçede vakit geçirmeyi çok sever. Firmamız veranda uygulamaları sayesinde bu bu fırsatı sizlere sumaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB